(Muzikinis) Apie purvasklaidą ir piktą minią - kriu.lt

(Muzikinis) Apie purvasklaidą ir piktą minią

Vakar šiek tiek užkabinau temą apie tai, kad žurnalistai nesivargina pateikti tikslių citatų, bet ten buvo su šypsena. Tiesiog eilinis nusistebėjimas ir pasibadymas pirštais. Šiandien jaučiuosi daug liūdniau. Štai Dekartas sakė, kad "Mąstau, reiškias esu". O Buda sakė, kad gyvenimas yra kančia. Taigi mąstau, reiškias liūdžiu. Liūdžiu dėl to, kad šiandien bevartydamas laikraščius, tiek bulvarinius, tiek "solidžius" norėjau vemti.

Kas kartą kai užpuola tokios mintys, galvoje pradeda skambėti viena ir ta pati daina, kuri šiaip jau yra dedikuota britų bulvarinei spaudai ir jos skaitytojams - tačiau labai puikiai tinka ir lietuviams. Gal netgi labiau nei patiems britams. Daina, kuri turi labai teisingą ir aktualų tekstą, o video klipas ne ką prasčiau tai atspindi. Iš pradžių ketinau pateikti savo apmastymą ta tema, bet... tiesiog pasižiūrėkit, įsiklausykit, perskaitykit, pagalvokit ir pakomentuokit. Mano mėgstamiausia vieta yra "So tonight you'll sleep softly in your bed". Kokia jūsų?

Turime beje ir lietuvišką variantą. Ir nors sunku pasakyti kuri iš dainų geresnė, tačiau nepaisant visos pagarbos Andriui, paskutiniu metu jaučiuosi geriau su Kaiser Chiefs.

Komentarai (13) Rodyti visus, nuo pradžios

 • tačiau
  2007 m. rugsėjo 25 d.

  pastebėjau,visiems sunku pripažinti,kad mamontovas gali nepatikt.
  keista.
  'nepaisant visos pagarbos'...

 • monyk
  2007 m. rugsėjo 10 d.

  o man kaiseriai labiau patiko. einu parsisiųst dainą. dar viena daina į kolekciją. BRAVO

 • darling
  2007 m. rugsėjo 10 d.

  išsisėmė žmonės :|

 • Dr. H. Darantaitis
  Dr. H. Darantaitis
  2007 m. rugsėjo 10 d.

  Čia tema šiaip jau ne apie emo - išsiblaivykit gal jūs. Net kai išgeriu labai daug alaus, mane emo kiekviename kampe nesivaidena.

 • ...
  2007 m. rugsėjo 10 d.


  Egle rašo:
  Egle (Rugsėjo 10d., 2007 )

  padla rašo:
  padla (Rugsėjo 9d., 2007 )

  Egle rašo:
  "<...> mąstau, reiškias liūdžiu" <-------- emo! :D


  emo nemasto :P  o ka jie daro? masto, kaip nemastys... gi reikia sumastyt, kaip nuo tevu randukus paslept, kokiu juodos spalvos atspalviu plaukus dazyti ir kokio dydzio bumbuliukai geriausiai atrodo ant ruzavo sijono:)


  Jus irgi nemastot jei apie emo mastot :/

 • Egle
  2007 m. rugsėjo 10 d.

  padla rašo:
  padla (Rugsėjo 9d., 2007 )

  Egle rašo:
  "<...> mąstau, reiškias liūdžiu" <-------- emo! :D


  emo nemasto :P


  o ka jie daro? masto, kaip nemastys... gi reikia sumastyt, kaip nuo tevu randukus paslept, kokiu juodos spalvos atspalviu plaukus dazyti ir kokio dydzio bumbuliukai geriausiai atrodo ant ruzavo sijono:)

 • padla
  2007 m. rugsėjo 9 d.

  Egle rašo:
  "<...> mąstau, reiškias liūdžiu" <-------- emo! :D

  emo nemasto :P

 • Egle
  2007 m. rugsėjo 9 d.

  "<...> mąstau, reiškias liūdžiu" <-------- emo! :D

 • Gretchen
  2007 m. rugsėjo 9 d.

  Reikia atsirinkti ką žiūrėti-skaityti ir ką praleisti. Yra ir kitų laisvalaikio būdų. Daugiau žmonių yra idiotai, o ne protingi, taigi iš idiotų ir užsidirbama. "Kol realybės šou „Kitas“ (LNK) žiūrės dešimt kartų daugiau žiūrovų nei L. Donsko „Be pykčio“, tol karo keliuose nelaimėsime.". Protinga mintis ir visai teisinga.

 • pilkis
  2007 m. rugsėjo 8 d.

  kaip-jau-sakiau rašo:
  Nuprikta nėra viskas (tikiuosi) yra keli šaltiniai padorios, solidžios žiniasklaidos.

  yra vienas žurnalas, kuriame nerašo tokio užknisančio šūdo (pvz. riaubiškytės ir tarasovo vestuvės). ISTORIJOS jis vadinas. gal kažkas perka, skaito, bet bent jau aš nei vieno numerio nepraleidžiu, nes ten yra iš tikrųjų ĮDOMU. būna apie meną, apie knygas, apie istoriją, pasaulį... kas mėnesį vis kita tema, tarkim auksas. nuo visokių aukso karštligių iki prabavimo... šį mėnesį tema - teatras. dar neskaičia, bet man rodos, torėtų būti taip pat įdomu.

  kaip-jau-sakiau rašo:
  nenoriu reiklamuoti, bet negaliu neparašyti

  aš taip pat nenoriu nieko reklamuoti, bet man atrodo, kad tai vienas padoriausių lietuviškos spaudos leidinių.