Komentarai: 4 argumentai apie tai, kodėl Emo yra nenaudingi, nusmurgę, apgailėtini šliužai
-
Visa ta emofobija man atrodo juokingai. Jei kažkam, kaip ir man, nepatinka emo, tai galima juos papraščiausiai ignoruoti, o ne pūsti dar didesnį burbulą.be to, pateiktas emo vertinimas man atrodo per daug vienašališkas. Tikrai nemanau, kad jų visų vienintelis gyvenimo tikslas yra paliūdėt ir pasipjaustyt venas. O jeigu ir taip, tai koks skirtumas, pvz. man.
-
sedziu savo megstamiausiam puslapije ir man akis bado tei nickai [EMO]cija>3, DePrEsIjA xD......
-
Taigi siame tekste matau nevisiska tiesa apie EMO ypac Argumente nr. 4. O tai ka pateiksiu tai is dalies priestaraus visiem argumentam, nes ne visi EMO tai daro kas cia parasyta, bet kad tai daro pozeriai tai 100% sutinku, o dabar truputis istorijos apie EMO subkultura, etapai ir taip pateigsiu kaip sis stilius patyre tokia krize kaip jis tapo mada. Pats neesu EMO tikrai nei tikrasis, nei feikas. Bet paprasciausiai mane sudomino tai, kad apie ji tiek daug kalbama, o ar tikrai tos kalbos yra tokios teisingos, bet pasirodo ne visos jos yra teisingos.
Taigi trumpa EMO stiliaus istorija:
Heronimo redakcija (c) sumetimais. Originalus tekstas wikipedijoje
Citata:
Emo – punk/hardcore substilius, atsiradęs devintojo dešimtmečio viduryje. Emo yra žodžių jausminis hardcore'as trumpinys. Emo muzikos atsiradimas siejamas su grupėmis Rites Of Spring ir Embrace. Vėliau Emo buvo apibūdinamos ir tokios dešimtojo dešimtmečio Indie Rock grupės kaip Sunny Day Real Estate, Cap'n Jazz, Texas Is The Reason.
Šiais laikais prie Emo kai kas priskiria masinių žiniasklaidos priemonių iškeltas punk-pop grupes kaip Fall Out Boy, Panic! At The Disco, tačiau tai sukelia daug diskusijų ir prieštaravimų. Iš esmės todėl, kad Emo buvo pogrindžio scenos dalis ir nebuvo labai apibrėžta muzika. -
Tikrai niekam nenorejau irodyt, kad EMO stilius yra gerai, bet pateikiau sia istorija tam, kad parodyt, kad EMO stilius tai nera toks koks yra dabar. Istorija rasiau ne as, o istraukiau is http://lt.wikipedia.org/wiki/.
-
Labai giriu, kad skaitai wikipedija ir domiesi informacija. Žinau aš ta istorija - angliškoje versijoje dar geresne parašyta, bet ko truksta lietuviškoje tai fakto, kad "emo" kaip terminas ir kaip subkultura (foto, pic (c) BlackBoUnTy) tai yra praktiškai nesusiijes su tikraja (198x metu) emo muzika, o atlikejai, kurie propaguoja toki muzikos stiliu kratosi šio termino. Kodel? Mano versija yra ta, kad butent dabartinis emo "reiškinys" nera subkultura pagrista tu atlikeju vertybemis ir tera tik pavadinimas. Tam tikra prasme - dabartiniai populiarieji emo yra pouzeriai senuju emo atžvilgiu, taciau parodyk tu man senaji emo, kuris pasakytu "aš emo, o jus jaunimas tik pouzeriai" - kas yra budinga kitoms sub-kulturoms. Cia kaip su taisyklem ir išimtimis - nera išimties = bloga taisykle ;)
Gothic rašo:
Taigi siame tekste matau nevisiska tiesa apie EMO ypac Argumente nr. 4. -
Dr. H. Darantaitis su tavo postu 100% sutinku. Beja as irgi kazkokia informacija skaiciau Angliskai apie EMO gal tokia pacia kaip ir tu, tik cia Lietuviska pateikiau, nes ne visiskai visi supranta Angliskai. Problema ta, kad Lietuva turbut pasieke tik EMO feikai uztad bent man atrodo, kad tikru EMO Lietuvoje rasti neymanoma. Taip sutinku, kad dabartiniai EMO tai nera kazkokios subkulturos atstovai, tai mados aukos kurie prisiziuri visko per MTV ir kas jiem patinka ta kopijuoja, o neisigilina i ta stiliu ir i to stiliaus istorija. Ta pati problema buvo su Gotikiniu stilium prisiviso visokiu mazvaikiu kurie pamate per MTV Nightwish, Evanescence, Him, The Rasmus ir panasias grupes, o man patinka reiskes busiu Gotas, nors tas pats kad is virsaus atrodau kaip Gotas, o vidumi apie ta stiliu nieko nezinau, dabar jau Gotu mada praejo, o atejo EMO tie patys vaikai per MTV pamate Tokyo Hotel, My Chemical Romance ir pagalvojo, koks grazus stilius, koks idomus va reiskes ir man tokiam reik but, o taip mano ne vienas uztad tai perauga ne i Subkultura, o i mada. Va tiek, kad su Gotika taip neatsitiko, ji nepavirto i mada kaip EMO. O su senais EMO tokia padetis yra todel, kad niekam jis neisaikins, kad jis yra normalus EMO, nes visi zino, kad EMO yra suknisti verksniai, viskuo nepatenkinti ir besipjaustantys del visokio sudo, o tokia padeti padare tie pozeriai nes ju 100 kartu daugiau negu tu tikruju EMO.
-
Tai nėra vien Lietuvos problema. Skaitom daugiau apie tai ką žmonės iš likusio pasaulio galvoja apie emo - berods airis autorius.
-
Ir visgi kaip turėtų atrodyt TIKRAS emo ir koks turėtų būt jo esminis skirtumas nuo pouzerio?
-
O! Kaip aš norėčiau tai žinoti!
Hm rašo:
Ir visgi kaip turėtų atrodyt TIKRAS emo ir koks turėtų būt jo esminis skirtumas nuo pouzerio? -
nū ketvirtas argumentas neįtikina. EMO poseris yr tas, kuris rengiasi kaip emo ir save vadina emo, bet neverkia :]
nu, bet kaip jumoristinio psl atstovas, su pavadinimu persistengėt. :))